Alori Nano Šampon na koberce 250ml

Cena produktu:

Akce Je skladem

původní cena vč. DPH 199,00 Kč Cena vč. DPH 21% 185,00 Kč Cena bez DPH 152,89 Kč

Vyberte si variantu:

ampon-na-koberce-11554.jpg

Další fotografie:

ampon-na-koberce-11554.jpg 69401139-11555.jpg

Popis produktu:

Připomíná váš koberec mozaiku a vy přemýšlíte jak se těch skvrn nadobro zbavit? Právě jste našli řešení!

TIP: Alori šampon na koberce můžete použít i pro odstranění skvrn z oblečení. Nastříkejte přímo na skvrnu, nechte působit a pak setřete navlhčeným hadříkem.

Šampon na koberce je aktivní čistící látka s regenerační ochranou vláken. V jediném kroku vyčistíte nečistoty, odstraníte skvrny, vrátíte vláknům původní pružnost a jemnost, oživíte barvy. Na rozdíl od standardních čističů, které rozpuštěnou špínu zanechávají ve spodní části textilie, šampon na koberce Alori čistí vlákno po celé délce a rozpuštěnou nečistotu vytahuje na povrch, kde ji snadno odstraníte. Díky použité technologii nepůsobí vyblednutí čištěných povrchů a je vhodný pro většinu přírodních i syntetických vláken. Vhodný na ruční i strojní čistění. 

 

Šamponem na koberce Alori odstraníte: mastnoty, čokoládu, kečup, mléčné výrobky, všeobecné znečištění, lidský pot, nikotin, zažloutnutí, hnilobu, atd. Velmi dobře odstraňuje moč a mastné skvrny způsobené zvířaty.

 


 

Návod k použití: Vždy navlhčete povrch před aplikací. Nastříkejte na koberec. Pomocí kartáčku vytvořte aktivní pěnu a nechte působit 5-10 min. dle míry znečištění. Nečistoty setřete do suchého a čistého mikrovlákna.

Strojní čištění: Nasaďte odpovídající kartáč dle typu podkladu. Do nádrže na čisticí prostředek nalijte čistič na koberce. Dle programového vybavení vysavače vyčistěte. V případě potřeby opakujte proces. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 


 

Čistič má formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu je opatřen rozprašovačem. Je balen v matné bílé lahvi z chemicky odolného plastu. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou. Rozprašovač je opatřen dětskou pojistkou proti otevření. Celé balení je uzpůsobeno tak, ani prostředek nevytekl ani při položení.

PROČ KOUPIT:

  • Vysoce koncetrovaný
  • Nezanechává skvrny
  • Nepůsobí vyblednutí koberce
  • Má urychlené zasychání
  • Oživí barvy
  • Vhodný na strojní i ruční čištění
  • Neobsahuje parabeny, silikony ani fosfáty

Najdete nás na facebooku:

Přijmáme platební karty:

Credit cards